REWOLWERY


Rewolwer Taurus 692 Tracker SS Matte kal. 357 Mag/9mmP

to 7-strzałowy rewolwer Taurus 692 Multi-Caliber z lufą
6-1/2 cala to nietuzinkowa konstrukcja pozwalająca na łatwą zmianę używanej amunicji z 38 Special +P/357 Magnum na 9mm Luger

Specyfikacja:
Model: Taurus 692 Tracker
Kaliber: .357Mag, 38Spec i 38S&W, 9mmP/9×19
Długość lufy: 6,5″ (16,5mm)
Waga całkowita: 1304g
Pojemność magazynka: 7-strz.


ARMINIUS HW 9 to rewolwer bocznego zapłonu działający w systemie Double Action. Solidnie wykonany, przeznaczony do treningów a także na zawody strzeleckie. Czarny, oksydowany. Rewolwer posiada stały spust, przyrządy celownicze, regulowane w poziomie i pionie, w tym regulowany wizjer mikrometryczny. Niemiecka firma z wieloletnią tradycją Hermann Weihrauch Revolver GmbH produkuje rewolwery wysokiej jakości „Made in Germany” pod nazwą „Arminius”. Arminiusy znane są na całym świecie i cieszą się uznaniem wśród strzelców. Doskonała celność, wytrzymałość i stabilna konstrukcja zamka gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

Specyfikacja:
Model: HW 9
Kaliber: .22lr
Długość lufy: 6″ (152mm)
Waga całkowita: 1390g
Pojemność magazynka: 6-strz.


ARMINIUS HW 7T to rewolwer bocznego zapłonu działający w systemie Double Action. Solidnie wykonany, przeznaczony do treningów a także na zawody strzeleckie. Czarny, oksydowany. Rewolwer posiada stały spust, przyrządy celownicze, regulowane w poziomie i pionie, w tym regulowany wizjer mikrometryczny. Niemiecka firma z wieloletnią tradycją Hermann Weihrauch Revolver GmbH produkuje rewolwery wysokiej jakości „Made in Germany” pod nazwą „Arminius”. Arminiusy znane są na całym świecie i cieszą się uznaniem wśród strzelców. Doskonała celność, wytrzymałość i stabilna konstrukcja zamka gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.

Specyfikacja:
Model: HW 7 T
Kaliber: .22lr
Długość lufy: 6″
Waga całkowita: 880g
Pojemność magazynka: 8-strz.


PISTOLETY


KARABINY/STRZELBY

Zapraszam Cię do odwiedzenia naszej strony @strzelnica.patronus
Zapraszam Cię do odwiedzenia naszej strony @strzelnica.patronus